Savo gyvenimo neįsivaizduojame be buitinio šaldytuvo... lygiai taip pat be šaldymo neįmanoma maisto, žemės ūkio, farmacijos, chemijos, logistikos ir kitų pramonės šakų įmonių veikla. Tačiau ir šaldymui naudojama elektros energija, kuri pramoninėse šalčio sistemose tampa vienu kertinių dalykų, įtakojančių prekės ar paslaugos kainą, įmonės rentabilumą. Siekiame, kad mūsų techniniai sprendimai būtų ekonomiški, ne tik investicijomis, bet ir atsiperkamumu. Kylant energetinių resursų kainoms, tai tampa ypač aktualu.

Komercinis šaldymas: prekybos centrams, vidutinio dydžio ir mažmeninės prekybos maisto parduotuvėms, žemės ūkio bendrovėms, ūkininkams. Čia kuriame ir galime pasiūlyti agregatus, sistemas, veikiančias tiek freonų, tiek natūralių gamtinių šaltnešių pagrindu, pvz. amoniakas, anglies dioksidas, t.y. gamtinės kilmės dujomis, galinčiomis keisti freoną.

Oro kondicionavimas: biurų, viešo naudojimo ir pramoninių patalpų mikroklimatas, ledo arenų šaldymas. Siūlome kompleksinius sprendimus, kurie gali dirbti tiek su tiesioginio garavimo šalčio sistemomis, tiek su ekologiškais tarpiniais šaltnešiais.

Pramoninių procesų šaldymas: maisto pramonė, žemės ūkio, gėrimų, farmacijos, chemijos, metalo apdirbimo pramonės šakos, logistika ir šaldytuvai. Mes kuriame ir tiekiame patikimas ir energetiniškai efektyvias sistemas, kurios leidžia palaikyti santykinai nedidelį šaltnešio kiekį, kas užtikrina saugų jų eksploatavimą,